|
Lament jakbyśmy przegrali, a 3pkt sa, w DOBRYM stylu (bo moze po prostu to Korona zagrala tak dobrze w koncowce, a nie my odpuscilismy? co z tego ze grali w 9...). Mnie tylko wkurzalo jak Malecki pchal caly czas pilke srodkiem, zamiast rozciagnac do Kirma lub po prostu zostawic Jirsakowi.
Jirsak świetny mecz, Brożek dobry na rozdaniu, Łobo też nieźle, Marcelo lepszy w przodzie niż w obronie.
|