Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2878
Stary 01.11.2009, 09:29
POważny dzień więc ZUPEŁNIE POWAŻNIE podaje receptę na utrzymanie sie Pasiastych wg kibiców.Otóz w celu utrzymania się Cracovii nalezy:

o powiecie na przemianowanie przyśpiewki "...kto nie skacze ten za wisła..." na analogiczne ...

"...KTO NA 15 I 16 KOLEJKĘ NIE W SOSNOWCU TEN ZA wislą..."

I juz wiemy jaki mają plan
Ps. Brakuje tylko i aż jednej rzeczy: kibiców na stadionie ,którzy to zaśpiewają.
Odpowiedz cytując