POważny dzień więc ZUPEŁNIE POWAŻNIE podaje receptę na utrzymanie sie Pasiastych wg kibiców.Otóz w celu utrzymania się Cracovii nalezy:
o powiecie na przemianowanie przyśpiewki "...kto nie skacze ten za wisła..." na analogiczne ...
"...KTO NA 15 I 16 KOLEJKĘ NIE W SOSNOWCU TEN ZA wislą..."
I juz wiemy jaki mają plan
Ps. Brakuje tylko i aż jednej rzeczy: kibiców na stadionie ,którzy to zaśpiewają.