|
Trudno bylo przypuszczac ze zagramy cokolwiek, w meczu, w ktorym wypadlo nam 3 KLUCZOWYCH pilkarzy a w miejsce ich grali Nowacki i Scherfchen, ktorzy w kazdym meczu co graja to nas oslabiaja. Straka to 50% wartosci naszej druzyny. Kiedy go nie ma zawsze tak gramy. W zeszlym sezonie 3/4 sezonu byl kontuzjowany i ledwo sie utrzymalismy. Teraz nie bylo go w meczu z Wami, Belchatowem ii Legia i bylo 0 pkt. Gdy zszedl w 20 minucie w meczu z Arka to przez 70 minut byla obrona Czestochowy w naszym wykonaniu. Do tego brak Niedzielana i Nykiela i dla druzyny bez wartosciowych zmiennikow mecz z Legia skonczyc sieinaczej ie mogl.
Nie znaczy to wcale, ze z nimi bysmy wygrali, ale na pewno gra wygladalaby inaczej. Zreszta niesprawiedliwie troche skazywac druzyne na notoryczne kleski tylko dlatego, ze przegrala na L3 z Legia. Mozliwe, ze jestesmy za slabi na "3"ale do wiosny mozna spokjnie wyszarpac ok 10 pkt a to na pewno da miejsce w czolowej "3" po jesienii.
|