Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 01.11.2009, 08:53
Ostatnie odcinki rzeczywiscie trzymaja poziom jednak Trey i Matt do formy jaka prezentowali w 3 i 4 sezonie juz napewno nie powroca. Z tego sezonu ta piosenka mnie najbardziej rozwala: http://www.youtube.com/watch?v=AAxailJPU5Q.
Odpowiedz cytując