Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5457
Stary 01.11.2009, 08:41
parę ciekawych informacji o aktualnym stanie robót na trybunie C
http://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=8849

dość istotny fragment, choć juzer nie podaje, skąd to wie:

Cytat:
Jeszcze małe info - ścianka szczelinowa zarówno pod A/B jak i C jest już na docelowej głębokości. Żadnego jej pogłębiania nie będzie. Piszę to ze względu na te pojawiające się w artykułach itp brednie, że fundamenty pod C trzeba pogłębiać (ciekawe jak ). A oddanie C przesunie się prawdopodobnie za błąd w projekcie i przezbrajanie płyty fundamentowej C co spowodowało jakieś 3-4tyg opóźnienia względem oryginalnego harmonogramu. Zamiast w grudniu oddadzą ją prawdopodobnie w styczniu, chociaż akurat w przypadku tej trybuny ma to znacznie takie jak zeszłoroczny śnieg. Ważne aby A/B wraz z obniżeniem murawy + IT całego stadionu zostało oddane na czas.
miejmy nadzieję, że to prawda


Odpowiedz cytując