|
Senior Member
Offline
|
#2875

01.11.2009, 02:42
|
JEDREK76 napisał(a): 
|
Wymyślanie w tej chwili Legionistom, po tekstach jakie wczoraj leciały w Kielcach czy też wcześniej podczas meczów z Arką zalatuje trochę jednak hipokryzją, więc dajcie sobie na wstrzymanie z tymi wioskami itp. bo wygląda to trochę tak jakby przyganiał kocioł garnkowi.
|
Nic dodać-nic ująć.
|
|