Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2875
Stary 01.11.2009, 02:42
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Wymyślanie w tej chwili Legionistom, po tekstach jakie wczoraj leciały w Kielcach czy też wcześniej podczas meczów z Arką zalatuje trochę jednak hipokryzją, więc dajcie sobie na wstrzymanie z tymi wioskami itp. bo wygląda to trochę tak jakby przyganiał kocioł garnkowi.
Nic dodać-nic ująć.
Odpowiedz cytując