Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 01.11.2009, 01:06
shad napisał(a):Wyświetl post
Od dziś mam nowy dzwonek w komórce
http://w852.wrzuta.pl/audio/72hroDcK....hdtv.xvid-fqm

A myślałem, że będę jedyny...

Odcinek rzeczywiście rewelacja, podobnie jak cały sezon...
Ddf
Odpowiedz cytując