Kilka uwag:
* druga połowa - Wisła w pewnym momencie doszła do wniosku że jest tak silna że można trochę odpuścić, trochę się pobawić ... no ale nie jest Wisełka jeszcze tak silna by można z takim nastawieniem rozklepać słabego przeciwnika nawet mają 1-2 przeciwników mniej.
* Małecki na ławkę

? - Panowie proponuje jednak popatrzeć choćby na statystyki ile razy ten chłopak jest przy piłce .. ile akcji nabiera dynamiki przez Małego
* Paweł Brożek - zapomniał że umie strzelać, boi się .... dobrze że podaje dobrze ...
* Rafał Boguski i owszem bez formy ale dziwienie się że tak jest jest dziwne. Z meczu na mecz będzie lepiej
* Jopik jest wolny ... rzeczywiście z Legią może to mieć swoje konsekwencje ale zamiennika nie widzę