Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2862
Stary 31.10.2009, 20:00
W Legii wreszcie obudził się Marcin Mięciel. Bo Legia wbrew pozorom nie grała wcześniej tragicznie. Tragicznie grali napastnicy, którzy w meczu potrafili zmarnować 4-5 setek.

Jak zaczął strzelać Mięciel, to i młodsi napastnicy też się odblokują, bo nie będzie na nich ciążyła wyłączna presja o wynik.

Cóż, może nas to martwić w kontekście następnego meczu i nieobecności Głowackiego. Ale liga będzie jeszcze ciekawa.

PS. Przypomnę, że w przypadku wygranej Jagi będzie nowy lider... po odwróceniu tabeli
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując