Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Hanex
Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
5450
31.10.2009, 19:59
Wedlug mnie odleglosc do murawy wcale nie musi byc rownoznaczna z odlegloscia do linii bocznych...
Jazda jazda jazda! BIALA GWIAZDA!!
Hanex
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hanex
Znajdź inne posty napisane przez Hanex