|
A, faktycznie bardzo zabawne. Pogratulować poczucia humoru, szczególnie w dzień zaduszny.
Generalnie nie lubię patosu, ale takie odzywki w ustach tych ludzi pozbawiają ich człowieczeństwa. Poziom zezwierzęcenia przerażający.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|