Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2843
Stary 31.10.2009, 19:07
A, faktycznie bardzo zabawne. Pogratulować poczucia humoru, szczególnie w dzień zaduszny.

Generalnie nie lubię patosu, ale takie odzywki w ustach tych ludzi pozbawiają ich człowieczeństwa. Poziom zezwierzęcenia przerażający.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując