Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4088
Stary 31.10.2009, 18:57
Brożek pewnie odejdzie w tym oknie transferowym, ostatni dzwonek to koniec sezonu. Na jego miejsce ja bym widział Traore z Zagłębia. Silny, dobrze się potrafi utrzymać przy piłce. I będzie się starał.
Bo Brożek pomimo dobrych statysyk się leni, zeby go Wisła puściła taniej.
..
Odpowiedz cytując