|
Brożek pewnie odejdzie w tym oknie transferowym, ostatni dzwonek to koniec sezonu. Na jego miejsce ja bym widział Traore z Zagłębia. Silny, dobrze się potrafi utrzymać przy piłce. I będzie się starał.
Bo Brożek pomimo dobrych statysyk się leni, zeby go Wisła puściła taniej.
. .
|