Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2839
Stary 31.10.2009, 18:56
ja rozumie że sie nienawidzi ITI ,ale te bluzgi wobec zmarłego to przesada ,a pamietacie jak przyjechali do nas z flagą ARYSTOKRACJA Z WARSZAWY?
SZALACHOWSKI kontuzja, zmiana!
Odpowiedz cytując