Vinci napisał(a):

|
Coś bardzo niespokojnie na trybunach Legii od samego początku... najpierw bluzgi na zmarłego Wejcherta, a teraz ostro po ITI jadą...przykry widok, jak na mecz czołowych zespołów ligi...
|
Że co ja się pytam?
To już takie bydło chodzi na mecze? Nie chce mi się wierzyć, może się przesłyszałeś...