Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2837
Stary 31.10.2009, 18:54
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Coś bardzo niespokojnie na trybunach Legii od samego początku... najpierw bluzgi na zmarłego Wejcherta, a teraz ostro po ITI jadą...przykry widok, jak na mecz czołowych zespołów ligi...


Że co ja się pytam?

To już takie bydło chodzi na mecze? Nie chce mi się wierzyć, może się przesłyszałeś...
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując