Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2821
Stary 31.10.2009, 17:05
Napewno Bosacki i Peszko.
Mozliwe, ze jeszcze ten Balkaniec co wylecial w meczu z Lechia (Djurdevic?) ale pewny nie jestem.

A co do Legii - to chyba Iwanski i Rzezniczak.
Odpowiedz cytując