|
Zastanawiałem się właśnie czy nie dać Ruchu z X ale zerknąłem sobie w statystyki i stwierdziłem że remis nie może paść ktoś musie wygrać, a poza tym legia u siebie jeszcze nie przegrała od początku rozgrywek z 6 meczy jakie się odbyły wygrali 5 jeden tylko zremisowali tracąc tylko 2 bramki, statystyki te oczywiście przemawiają za Legią ale wg mnie Ruch gra lepszą piłkę są w formie i powinni popsuć trochę zdrowia Legi. Jak to się mówi jest ryzyko jest zabawa
Ostatnio edytowane przez KosaPS : 31.10.2009 o godz. 14:59.
|