Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#304
Stary 31.10.2009, 14:19
daniello1987 napisał(a):Wyświetl post
Liniowi 8 (musze przyznac ze liniowi dzisiaj bardzo dobrze sędziowali. szczególnie ten pan po prawej stronie(patrząc w telewizji) 2 razy nie pomylił sie przy bramkach Wisły. naprawde szacunek. szkoda ze sędziowie Głowni często odstają poziomem od liniowych)
Zazwyczaj jest tak, że boczni widzą co innego niż główni. Poziom sędziowania tego meczu nie był tragiczny. Mam jednak szczerą nadzieje, że boczni w każdym meczu naszej ekstrasklasy będą tak sędziować to i główni się wezmą za siebie.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując