daniello1987 napisał(a):

|
Liniowi 8 (musze przyznac ze liniowi dzisiaj bardzo dobrze sędziowali. szczególnie ten pan po prawej stronie(patrząc w telewizji) 2 razy nie pomylił sie przy bramkach Wisły. naprawde szacunek. szkoda ze sędziowie Głowni często odstają poziomem od liniowych)
|
Zazwyczaj jest tak, że boczni widzą co innego niż główni. Poziom sędziowania tego meczu nie był tragiczny. Mam jednak szczerą nadzieje, że boczni w każdym meczu naszej ekstrasklasy będą tak sędziować to i główni się wezmą za siebie.