Wyświetl pojedynczy post
Kordel
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#303
Stary 31.10.2009, 13:52
Liniowi 8 (musze przyznac ze liniowi dzisiaj bardzo dobrze sędziowali. szczególnie ten pan po prawej stronie(patrząc w telewizji) 2 razy nie pomylił sie przy bramkach Wisły. naprawde szacunek. szkoda ze sędziowie Głowni często odstają poziomem od liniowych)

Ten pan liniowy to Paweł Sokolnicki,mój były sor od wf z LO (mazowsze ) W obecnej sytuacji moze nie ma sie czym chwalic,ale zawsze miło zobaczyc znajomą twarz w tv
Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi.K.Błaszczykowski
Odpowiedz cytując