Liniowi 8 (musze przyznac ze liniowi dzisiaj bardzo dobrze sędziowali. szczególnie ten pan po prawej stronie(patrząc w telewizji) 2 razy nie pomylił sie przy bramkach Wisły. naprawde szacunek. szkoda ze sędziowie Głowni często odstają poziomem od liniowych)
Ten pan liniowy to Paweł Sokolnicki,mój były sor od wf z LO (mazowsze

) W obecnej sytuacji moze nie ma sie czym chwalic,ale zawsze miło zobaczyc znajomą twarz w tv
