Marszałek napisał(a):

|
Wszystko leży. Szukacie pozytywów ,pełna zgoda,ale też nie ma się co oszukiwać. Mogliśmy przegrywać 2-0 równo dobrze po nastu minutach. Poza tym jak grając w 11 przeciwko 9 można stracić dwie bramki a ostatnie pięc minut bronić się bez ładu i składu. Po prostu nie ma drużyny jako takiej,nie ma stylu, jakości gry jakiejkolwiek. Nawet nie widać aby mieli wyuczone jakieś schematy. Coraz gorzej.
|
Człowieku weź Ty się otrząśnij!
Nie ma jakości?
Nie ma stylu?
Nie ma Drużyny?
A te 3 bramki wczoraj się same strzeliły?
Te 10 zwycięstw i pozycja lidera w tym sezonie jakieś takie przypadkowe nie?
Może powiesz, że Korona ma styl?
Odpowiedz sobie na te pytania, bo wydaje mi się, że pomyliłeś sobie Wisłę z Manchesterem, a Ligę Polską z Premiership.
" Mogliśmy przegrywać 2-0 równo dobrze po nastu minutach."
Tak mogliśmy też prowadzić 2-0 po tych samych "nastu minutach" fachowcu

Gdybaj dalej, świetlana przyszłość przed Tobą
