Wyświetl pojedynczy post
Zieniu17
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 31.10.2009, 13:17
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Wszystko leży. Szukacie pozytywów ,pełna zgoda,ale też nie ma się co oszukiwać. Mogliśmy przegrywać 2-0 równo dobrze po nastu minutach. Poza tym jak grając w 11 przeciwko 9 można stracić dwie bramki a ostatnie pięc minut bronić się bez ładu i składu. Po prostu nie ma drużyny jako takiej,nie ma stylu, jakości gry jakiejkolwiek. Nawet nie widać aby mieli wyuczone jakieś schematy. Coraz gorzej.
Człowieku weź Ty się otrząśnij!
Nie ma jakości?
Nie ma stylu?
Nie ma Drużyny?
A te 3 bramki wczoraj się same strzeliły?
Te 10 zwycięstw i pozycja lidera w tym sezonie jakieś takie przypadkowe nie?
Może powiesz, że Korona ma styl?

Odpowiedz sobie na te pytania, bo wydaje mi się, że pomyliłeś sobie Wisłę z Manchesterem, a Ligę Polską z Premiership.

" Mogliśmy przegrywać 2-0 równo dobrze po nastu minutach."
Tak mogliśmy też prowadzić 2-0 po tych samych "nastu minutach" fachowcu Gdybaj dalej, świetlana przyszłość przed Tobą
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!

Fundacja #1 - Wiezi Muzyki
Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze
Firma krk - Zamiast szukac podzialow
Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak
Peja - (Z)robie szmal
Odpowiedz cytując