Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#295
Stary 31.10.2009, 12:30
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Kirm w sumie powinien strzelic więcej bram, lecz niewiem czemu ani Brożek ani inni nie podawali mu jak był niekryty w polu karnym. Tylko na siłę robiona akcja Brożek - Małecki.

Ale kilka 'setek' Kirm nie wykorzystał co nie zmienia faktu,że ta bramka powinna go podbudować,bo potencjał to on ma spory.Ale zgodzę sie z Tobą,wczoraj bodajże Małecki nie dostrzegł Kirma,który stał na pustą brame a sam wolał strzelać.Garguła z Boguskim pomału zaczną wchodzić do składu i nasza siła ofensywna będzie większa-co cieszy.
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 31.10.2009 o godz. 12:41.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując