Arkas napisał(a):

|
Kirm w sumie powinien strzelic więcej bram, lecz niewiem czemu ani Brożek ani inni nie podawali mu jak był niekryty w polu karnym. Tylko na siłę robiona akcja Brożek - Małecki.
|
Ale kilka 'setek' Kirm nie wykorzystał co nie zmienia faktu,że ta bramka powinna go podbudować,bo potencjał to on ma spory.Ale zgodzę sie z Tobą,wczoraj bodajże Małecki nie dostrzegł Kirma,który stał na pustą brame a sam wolał strzelać.Garguła z Boguskim pomału zaczną wchodzić do składu i nasza siła ofensywna będzie większa-co cieszy.