Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#294
Stary 31.10.2009, 12:15
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
Może będzie to na przełamanie strzela Kirm i Jirsak może im to pomoże wejść do składu teraz z kopytem. Mecz w wykonaniu Thomasa już całkiem całkiem i myślę że jest szansa grać dwoma playmakerami z gułą mogło to by być ciekawe
Kirm w sumie powinien strzelic więcej bram, lecz niewiem czemu ani Brożek ani inni nie podawali mu jak był niekryty w polu karnym. Tylko na siłę robiona akcja Brożek - Małecki.


Edit: Nie mówię, że go nie podbuduje, bo napewno będzie mu teraz łatwiej, ale gdyby Brożek zauważył w kilku sytuacjach, to pewnie by coś jeszcze wepchnął.
Ostatnio edytowane przez Arkas : 31.10.2009 o godz. 12:32.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując