pawelwislak napisał(a):

|
Może będzie to na przełamanie strzela Kirm i Jirsak może im to pomoże wejść do składu teraz z kopytem. Mecz w wykonaniu Thomasa już całkiem całkiem i myślę że jest szansa grać dwoma playmakerami z gułą mogło to by być ciekawe
|
Kirm w sumie powinien strzelic więcej bram, lecz niewiem czemu ani Brożek ani inni nie podawali mu jak był niekryty w polu karnym. Tylko na siłę robiona akcja Brożek - Małecki.
Edit: Nie mówię, że go nie podbuduje, bo napewno będzie mu teraz łatwiej, ale gdyby Brożek zauważył w kilku sytuacjach, to pewnie by coś jeszcze wepchnął.