|
Jedyne co mi sie nasuwa na mysl to styl w jakim wygrywamy z bolescia te mecze Szkoda Arka i bedziemy mieli teraz problem w obronie przez nastepne kilka meczy Moze to i szansa dla Jopa na zgranie i na powrot Singlara
Bardzo ciezkie mecze przed nami musimy byc skupieni i bardzo ostrozni Przyda sie pomoc Ruchu i Slaska Zawiodlem sie na Nikoli
Optuje za pomyslem Wisla Slask i Lechia w europejskich pucharach w przyszlym roku !! Na nowych stadionach Byloby pieknie
|