Wyświetl pojedynczy post
Ikki
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Aleksandrów Kujawski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#291
Stary 31.10.2009, 11:37
HEDu napisał(a):Wyświetl post
no i fajnie, im wiecej Jirsak gra tym lepiej
Moim zdanie na na pewno. Z każdym meczem prezentuje się coraz lepiej i dużo wnosi do naszej drużyny nie tylko pod względem ofensywy, lecz i coraz bardziej defensywy, co było dosyć widoczne podczas meczu z Koroną. Widać, że coraz większej pewności nabiera A to okazywanie radości z Małeckim po bramce... BEZCENNY widok
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...sak__0_3_.html
Odpowiedz cytując