AS82 napisał(a):

|
Czerwona kartka podobnie jak chocby w meczu z Belchatowem nam duzo pomogla i ulatwila wygrana,ale coz Mijajlovic zasluzyl. Mecz byl szybki ,prowadzony w dobrym tempie,cieszy gol Kirma ,niezawodny Marcelo i Jirsak ktory mogl tez trafic na 4-0 i wtedy juz na bank byloby po meczu. A takto pilka jest nieobliczalna,gol na 3-1 ,staly fragment gry i znow byly nerwy. Teraz najwazniejsze (moze oprocz meczu z Amica) 2 mecze ,szkoda ze rozsypala nam sie calkowicie defensywa
|
To samo ze Śląskiem na wyjeździe czerwona . Mamy mnóstwo tego szczęścia i potem lekceważymy pod koniec. A myślałem, że to będzie taki mecz jak w Lubinie ( po bramce na 0:3 ) , ale bez straty bramki bo Pawełek nie bronił: takie 4, 5:0 i najlepszy mecz w sezonie, a tu ...
PS: Proponuję Diaza z Marcelo na środku obrony na Legie.