Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#287
Stary 31.10.2009, 10:14
Czerwona kartka podobnie jak chocby w meczu z Belchatowem nam duzo pomogla i ulatwila wygrana,ale coz Mijajlovic zasluzyl. Mecz byl szybki ,prowadzony w dobrym tempie,cieszy gol Kirma ,niezawodny Marcelo i Jirsak ktory mogl tez trafic na 4-0 i wtedy juz na bank byloby po meczu. A takto pilka jest nieobliczalna,gol na 3-1 ,staly fragment gry i znow byly nerwy. Teraz najwazniejsze (moze oprocz meczu z Amica) 2 mecze ,szkoda ze rozsypala nam sie calkowicie defensywa
Odpowiedz cytując