|
Wszystko leży. Szukacie pozytywów ,pełna zgoda,ale też nie ma się co oszukiwać. Mogliśmy przegrywać 2-0 równo dobrze po nastu minutach. Poza tym jak grając w 11 przeciwko 9 można stracić dwie bramki a ostatnie pięc minut bronić się bez ładu i składu. Po prostu nie ma drużyny jako takiej,nie ma stylu, jakości gry jakiejkolwiek. Nawet nie widać aby mieli wyuczone jakieś schematy. Coraz gorzej.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|