|
Dziwimy się dlaczego Kirm tak często jest nie widoczny i ma mało kontaktów z piłką. Dzisiaj akurat pod tym względem było dobrze ale mógłby ich mieć o 10 więcej gdyby Patryk podawał mu piłkę wtedy kiedy był dobrze ustawiony. Tak jest w każdy meczu...
Myślałem że szlak mnie trafi Patryk ma szeroko ustawionego Kirma, aż prosi się aby mu zagrać to ten holuję tą piłkę. zina do środka i zagrywa w ten największy tłok do Pawła... Po jaką cholerę on pchał tą piłkę do środka nie mam pojęcia... że raz z Zagłębiem się udało tak i on strzelił bramkę to nie znaczy że trzeba stosować to cały czas.
Patryk musi się nauczyć że nie każdego jego zagranie musi być magiczne, czasami trzeba zagrać prostą piłkę.
Widać brak Głowy bo przy Jopie to nawet Marceło jakoś słabiej gra w defensywie.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 31.10.2009 o godz. 09:39.
|