Wytłumaczy mi ktoś WTF:
http://www.youtube.com/watch?v=FPw1SWNnPV4
jakoś tego nie łapę, co się tam stało i so chosi?
Co do meczu to daliśmy ciała dziś. Takie po.......enie meczu w drugiej połówce
jak dziś Wisła zaprezentowała się nie może zdarzać. Bo wstyd. Z taką cienką Koroną w naszym obecnym składzie powinniśmy nie schodzić z jej połowy. A my mieliśmy przewagę 2 zawodników i nam dwie bramki strzelili... Doping żenujący. Coraz bardziej Koroniarze zaczynają przypominać Pasiaków. Najgłośniej było słychać WTSK lol
Po za tym żenujący doping dla własnej drużyny.