Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#282
Stary 31.10.2009, 08:07
Wytłumaczy mi ktoś WTF: http://www.youtube.com/watch?v=FPw1SWNnPV4

jakoś tego nie łapę, co się tam stało i so chosi?

Co do meczu to daliśmy ciała dziś. Takie po.......enie meczu w drugiej połówce
jak dziś Wisła zaprezentowała się nie może zdarzać. Bo wstyd. Z taką cienką Koroną w naszym obecnym składzie powinniśmy nie schodzić z jej połowy. A my mieliśmy przewagę 2 zawodników i nam dwie bramki strzelili... Doping żenujący. Coraz bardziej Koroniarze zaczynają przypominać Pasiaków. Najgłośniej było słychać WTSK lol Po za tym żenujący doping dla własnej drużyny.
Powód: POZA TYM - nieźle ;)
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 31.10.2009 o godz. 12:02.



Odpowiedz cytując