Temat
:
[12 Kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków 30 października 2009 piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
PeO
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Podwawelskie
Offline
#
280
31.10.2009, 07:26
A ja tylko wspomnę o jednej rzeczy: podczas meczu przecierałem oczy ze zdumienia jak widziałem
dokładne
podania na kilkadziesiąt metrów, które były
idealnie
przyjmowane..
Niesamowite.. Hmm..
PeO
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PeO
Znajdź inne posty napisane przez PeO