Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 31.10.2009, 03:54
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Cieszą 3 punkty ale na Boga... jak można dać sobie wklepać dwie bramki grając w przewadze dwóch zawodników (no, pierwsza bramka chyba w przewadze jednego).


Wie ktoś co sie działo na trybunach?
Kto był ten wie. Odwdzięczymy się.
Odpowiedz cytując