Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#277
Stary 31.10.2009, 02:32
Jak Mały słabo gra to na lawę posadzić nie chcecie go, ja bym go posadził po to by taki kubeł zimnej wody wylać na niego, by go ożywić na nowo.

Wszyscy tak płaczą za Pawełkiem a moim zdaniem Cebanu źle nie grał, Mario miał gorsze interwencje niż dzisiejsza Cebanu, a jego niezdecydowanie wynika z prostej sprawy braku ogrania. Myślę ze on może grać już tylko lepiej. (jakby nie było bramki straciliśmy po błędach obrońców a nie Ilie)


Odpowiedz cytując