1q2 napisał(a):

|
Ja liczę na Nikole w tym meczu i jakąś szybką czerwień
|
Uwaga - jutro podaje numery w totku
No załatwił nam ta wygraną Nikola - gdyby nie on to mecz pewnie byłby 50/50.
Ja bym tam nie biczował zespołu - akurat w tym meczu sprawę w dużej mierze zjebał trener kompletnie nietrafionymi zmianami - którego też bym nie biczował
Fajnie że Kirm sie odblokował, Jirsak zagrał kolejny dobry mecz(normalnie nie poznałem chłopa - 10 minut - 3 faule).
Mały tym razem zagrał źle , chyba najgorzej w tym sezonie ale popieram przedmówców.To na dziś dzień jest może nie ostatnia ale jedna z ostatnich osób na ławe.
ps taką wioche na trybunach to tylko w kałuży można uświadczyć i wd mnie nie usprawiedliwia tego tragedia która dotknęła jednego z ich kibiców.Sory ale jak przez lata 'pijało się wódkę' z propagatorami stylu rodem z Kill Bila i jakoś nikomu z 'pijacych' nie przeszkadzała kupa trupów jaki ten styl spowodował u naszych kibiców, bądź osób przypadkowych - do chwili gdy coś takiego spotkało kogoś z nich - Hipokryzja niestety