Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.10.2009, 01:40
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ja liczę na Nikole w tym meczu i jakąś szybką czerwień
Uwaga - jutro podaje numery w totku

No załatwił nam ta wygraną Nikola - gdyby nie on to mecz pewnie byłby 50/50.

Ja bym tam nie biczował zespołu - akurat w tym meczu sprawę w dużej mierze zjebał trener kompletnie nietrafionymi zmianami - którego też bym nie biczował

Fajnie że Kirm sie odblokował, Jirsak zagrał kolejny dobry mecz(normalnie nie poznałem chłopa - 10 minut - 3 faule).

Mały tym razem zagrał źle , chyba najgorzej w tym sezonie ale popieram przedmówców.To na dziś dzień jest może nie ostatnia ale jedna z ostatnich osób na ławe.

ps taką wioche na trybunach to tylko w kałuży można uświadczyć i wd mnie nie usprawiedliwia tego tragedia która dotknęła jednego z ich kibiców.Sory ale jak przez lata 'pijało się wódkę' z propagatorami stylu rodem z Kill Bila i jakoś nikomu z 'pijacych' nie przeszkadzała kupa trupów jaki ten styl spowodował u naszych kibiców, bądź osób przypadkowych - do chwili gdy coś takiego spotkało kogoś z nich - Hipokryzja niestety
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 31.10.2009 o godz. 01:58.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując