|
Kilka osób znowu wspomniało o posadzeniu Małeckiego na ławie. To bardzo inteligentny plan. Wyłączmy z gry najaktywniejszego zawodnika naszej ofensywy. Gościa, który niemal w każdym meczu robi gola (strzałem lub asystą). Tak, to na pewno pomoże zespołowi.
|