Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 31.10.2009, 00:41
Kilka osób znowu wspomniało o posadzeniu Małeckiego na ławie. To bardzo inteligentny plan. Wyłączmy z gry najaktywniejszego zawodnika naszej ofensywy. Gościa, który niemal w każdym meczu robi gola (strzałem lub asystą). Tak, to na pewno pomoże zespołowi.
Odpowiedz cytując