|
Ja nie wiem, komentarze jakbyśmy przegrali :O
Przed meczem większość pisała, że nigdy w Kielcach nie wygraliśmy blablabla, remis bierzecie w ciemno a może jakimś fartem wygramy 1:0. A jak to teraz wygląda?
Pragnę jeszcze zauważyć, że nie grało sześciu podstawowych zawodników(włączając Boguskiego i Gargułę bo oni na razie wchodzą właściwie tylko pobiegać) w tym nie grał kapitan i pierwszy bramkarz.
A po 11. wyjazdach mamy bilans 9-1-1. Kto przed sezonem nie wziąłby takiego bilansu w ciemno?
|