Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 31.10.2009, 00:22
Jako małe "usprawiedliwienie"...
Co martwi po dzisiejszym meczu (oprócz skuteczności i niedbalstwa w ostatnich minutach) - to fakt kolejnych kontuzji i chorób naszych kluczowych zawodników. Arek wypadł do końca rundy (przepuklina), w dodatku nasi podstawowi napastnicy, do których mamy tyle pretensji za niewykorzystane sytuacje, też narzekają na kłopoty zdrowotne. Paweł Brożek gra na środkach przeciwbólowych, a Patryk Małecki (co dowiedziałem się dopiero z wywiadu na str. głównej) zmagał się z wysoką gorączką, i też brał tabletki.

Nie wiem, na ile ta sytuacja zdrowotna pogarszała w ich przypadku skuteczność, ale przez meczem ze stolicą nie wygląda to różowo. Oby chociaż drugi Brożek był zdrowy, i Pawełek też. Garguła pewnie trochę zagra, ale o środek obrony (Jop) to się szczerze boję. Nie chciałbym, aby jakiś kolejny "Andriejew" zakręcił nim i odebrał Wisełce punkty.
Odpowiedz cytując