Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#266
Stary 30.10.2009, 23:48
Jeszce mały kamyczek dorzuce...


Do momentu jak Serb dostal czerwien to Korona grala calkiem calkiem ,i mogla strzelic bramke.
Po tym bandyckim zagraniu Nikoli ,gra ich siadla jkby nie wiedzeli co robic atakowac czy sie bronic..

ten sezon przynosi nam takie dziwne "okolicznosci" do zwyciestw ,owszem wygrywamy ale stylowo juz tak fajnie nie jest.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując