|
Serbski cymbal powinien zostac zdyskwalifikowany do konca sezonu. W pierwszym meczu zalatwil GAncarczyka na cacy w 4. polamalby Lobodzinskiemu szczeke.
Ten psychopata powinien sie trzymac od boiska z daleka.
Dobrze ze Wojtek caly. Nota bene, dzis nienajgorszy.
Ciekawy jest Kal z Korony.
|