Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#264
Stary 30.10.2009, 23:41
Serbski cymbal powinien zostac zdyskwalifikowany do konca sezonu. W pierwszym meczu zalatwil GAncarczyka na cacy w 4. polamalby Lobodzinskiemu szczeke.
Ten psychopata powinien sie trzymac od boiska z daleka.

Dobrze ze Wojtek caly. Nota bene, dzis nienajgorszy.


Ciekawy jest Kal z Korony.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując