Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#263
Stary 30.10.2009, 23:40
Pysio wybacz, ale juz nie moge sie pochamowac. Zgrywasz na wielkiego kozaka, znawcę piłki. Jak jesteś takim ekspertem to weż ****a wyślij CV do Manchesteru, to z Twoimi pomysłami Fergusona wywalą 5 minut po jego otrzymaniu. Przyczepiłeś się do Skorży jak rzep do psiego ogona, a to nie on a Małecki zmarnował ze 3 sytuacje. Śmieszy mnie też Wasze mówienie o stracie 2 bramki. Ludzie to był rzut wolny, strzał, którego nie powstydziłby się Ronaldo i dobitka na pustą bramkę....
Odpowiedz cytując