Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#261
Stary 30.10.2009, 23:35
Cieszą 3 punkty ale na Boga... jak można dać sobie wklepać dwie bramki grając w przewadze dwóch zawodników (no, pierwsza bramka chyba w przewadze jednego).


Wie ktoś co sie działo na trybunach?
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując