noi co z tego Wisła chociaż nie jeździ na nich na każdym meczu jak oni na Nas brak im stylu i tyle w temacie..
zgadzam się z wami zmieńcie sobie ten hymn umiecie tylko na kogoś się napinać zero własnego dopingu ..nie dziwie się chłopakom z TSW bo trzeba ich jakoś zripostować jak się napinają