Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#259
Stary 30.10.2009, 23:29
noi co z tego Wisła chociaż nie jeździ na nich na każdym meczu jak oni na Nas brak im stylu i tyle w temacie..
zgadzam się z wami zmieńcie sobie ten hymn umiecie tylko na kogoś się napinać zero własnego dopingu ..nie dziwie się chłopakom z TSW bo trzeba ich jakoś zripostować jak się napinają
Odpowiedz cytując