Wyświetl pojedynczy post
kk23
Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: W ciągłym ruchu:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#258
Stary 30.10.2009, 23:27
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Oceny(1-10):

Cebanu - 3 - bardzo nerwowy , niestety , ale nie widzę w nim przyszłości Wisły
Alvarez - 7 - jak zawsze bardzo pewny
Rozumiem, że to subiektywna ocena ale skąd 7 u Pablo- jego błąd przy pułapce ofsajdowej sprokurował 1 gola, Co do Cebanu nie wiem gdzie widziałeś nerwowość, może raz nie wyszedł do dośrodkowania ale w pozostałych momentach gość był bardzo pewny, strzał Andradiny sparował na poprzeczkę a zastanawiam się ilu w lidze by tego dokonało?
Odpowiedz cytując