Karherop napisał(a):

Oceny(1-10):
Cebanu - 3 - bardzo nerwowy , niestety , ale nie widzę w nim przyszłości Wisły
Alvarez - 7 - jak zawsze bardzo pewny
|
Rozumiem, że to subiektywna ocena ale skąd 7 u Pablo- jego błąd przy pułapce ofsajdowej sprokurował 1 gola, Co do Cebanu nie wiem gdzie widziałeś nerwowość, może raz nie wyszedł do dośrodkowania ale w pozostałych momentach gość był bardzo pewny, strzał Andradiny sparował na poprzeczkę a zastanawiam się ilu w lidze by tego dokonało?