Temat
:
Screw you guys, I`m goin` home...
Wyświetl pojedynczy post
HazikKrK
Member
Od: 07.2009
Offline
#
40
30.10.2009, 23:10
Aaa South Park
Zajebista bajeczka obejrzałem wszystkie odcinki z serii 1-13 po dwa albo więcej razy
FUCK YOU CHICKEN FUCK YOU COW
Jeden za wszystkich - Wszyscy za jednego, za swych braci zawsze walcz do upadłego!
HazikKrK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do HazikKrK
Znajdź inne posty napisane przez HazikKrK