Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#253
Stary 30.10.2009, 23:06
Denethor napisał(a):Wyświetl post
W pracy (jakiejkolwiek) wymagane jest pełne zaangażowanie a nie jakieś kurna dziwne dawkowanie chęciami !!
Już kiedyś rozmawiałem z kimś na temat - mam nieco inną opinie.

Masz do wykonania pewne zadanie - i z tego jesteś rozliczany. Mają zdobyć mistrza, mają wygrywać mecze. Na razie wywiązują się z roboty... Styl i zaangażowanie to drugorzędna sprawa... Ot, nie dostaną premii (awansu).
Ddf
Odpowiedz cytując