Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 30.10.2009, 23:03
no nie dobrze z tymi bramkami ale takie jest życie(nie zawsze wszystko się udaje) ważne że Wisła ma 3 pkt...
noi że klub napinaczy załamany a Wisełka zwycięska i bronimy lidera do końca...
Odpowiedz cytując