Temat
:
[12 Kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków 30 października 2009 piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
Od: 10.2009
Offline
#
251
30.10.2009, 23:03
no nie dobrze z tymi bramkami ale takie jest życie(nie zawsze wszystko się udaje) ważne że Wisła ma 3 pkt...
noi że klub napinaczy załamany a Wisełka zwycięska i bronimy lidera do końca...
Squirtle88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Squirtle88
Znajdź inne posty napisane przez Squirtle88