Wyświetl pojedynczy post
Denethor
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 30.10.2009, 23:02
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Włącz sobie Barcelonę, oni to dopiero mają wpadkę za wpadką... Co prawda wygrywają mecze ale np. tutaj powinno być z 5-0, ale skończyło sie na 1-0: http://www.youtube.com/watch?v=JhcTVQevIDo
Konrad-mimo tego co Ci napisałem, nie odpowiedziałeś na moje pytanie a dalej sobie nabijasz posty w odpowiedziach gówno wnoszących do tematu. Czyżbyś nie zrozumiał mojej odpowiedzi ?
W pracy (jakiejkolwiek) wymagane jest pełne zaangażowanie a nie jakieś kurna dziwne dawkowanie chęciami !!
Odpowiedz cytując