Konrad. napisał(a):

Konrad-mimo tego co Ci napisałem, nie odpowiedziałeś na moje pytanie a dalej sobie nabijasz posty w odpowiedziach gówno wnoszących do tematu. Czyżbyś nie zrozumiał mojej odpowiedzi ?
W pracy (jakiejkolwiek) wymagane jest pełne zaangażowanie a nie jakieś kurna dziwne dawkowanie chęciami !!