Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#249
Stary 30.10.2009, 22:58
Dobrze ze wyjazd do syczacej nienawiscia kieleckiej speluny juz za nami, ale to ze tracimy bramke z grajacymi w 10-tke przecinakami, a potem druga gdy przecinaki graja juz w 9-tke to jest niestety KOMPROMITACJA.
Grzmial tydzien temu Urban na legionistow gdy odstawili podobny numer, ale nikt nie powie, ze gosc nie mial 100 % racji. Druga sprawa niepojeta jest to, ze pomimo takiej przewagi i wypracowywanych sytuacji, jakims cudem nie wygralismy tego meczu roznica co najmniej 5 bramek.

Z tego przepelnionego negatywna atmosfera meczu najfajniejsze jest to, ze w koncu przelamal sie Kirm, no i to... ze udalo sie go w ogole wygrac

I jeszcze jedna rzecz. Mielcarski strasznie plakal, ze drugie zoltko dla typa z Kielc bylo byc moze niezasluzone, ale gdy w pierwszej polowie lecialy powtorki faulu na Jopie, skurczybyk milczal jak zaczarowany ! A wygladalo na to, ze Kielb celowo "zreperowal" Mariuszowi dynke i powinien sie cieszyc, ze nie ujrzal czerwonej kartki. Moze komisja ligi sie tym zainteresuje.
Odpowiedz cytując