Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 30.10.2009, 22:55
WiślakNH napisał(a):Wyświetl post
Źle mnie co poniektórzy zrozumieli.
Ten post był odpowiedzią do kolegi 'Saklak' który stwierdził,że ze Skorżą zdobyliśmy 2 MP a 3 jest w drodze,no ale co dalej?W Polskiej lidze zdobywamy MP,a później jak jest każdy widzi.
Trzeba sie cieszyc z tego co jest a nie z tego co by sie chcialo. Ja bym chicial Aston Martina DB9 a mam Audi A3 ale sie ciesze ze mam takie bo inni maja Fiata126p i tez sa szczesliwi.

Na Europe jestesmy za slabi, tylko pytanie jezeli my nie zdobedziemy mistrzostwa to co w Euiropie zdzialaja inni? raczej nic wiele wiecej.

Ale to temat do zupelnie innego tematu, mi sie wydaje ze znowu potrzebujemy 8 miejsca w lidze zeby co niektorzy powracali na ziemie bo sie w dupach poprzewracalo.
,
Odpowiedz cytując