|
Boli mnie to, że Małecki ostatnio odpierd*la manianę. Jak zje*ie akcję, to się tylko po cichutku przeżegna, lecz jak ktoś mu nie poda czy coś zrypie to od razu pyskiem leci. A jak sam nie widzi nikogo i strzela z każdej sytuacji to dobrze jest. Coś sodówka strzeliła do głowy.
A co do kibiców Korony, żenada. Najpierw jest: "Wszyscy wstają i śpiewają" a jak te wszystkie sektory, rodzinne nie rodzinne wstały to te debile śpiewają "Wisła to stara kopara". Żenada.
Ostatnio edytowane przez Arkas : 30.10.2009 o godz. 22:52.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
|