Wyświetl pojedynczy post
Denethor
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 30.10.2009, 22:48
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Gówno miała nonszalancja wspólnego w meczu z Lechem...

Zresztą za Kasperczaka Odra też nam parę razy pokazała jak się kończy nonszalancja... I co? Gówno...

Częste? Mógłbyś wkleić ostanie 20 wyników w naszej lidze i zaznaczyć "wpadki"?
czyli pierwsza połowa wygrana 2-0 też była grana nonszalancko?

.......e, jak dorwie naszą drużynę w końcu jakiś porządny trener a nie mięczak Skorża, to będziemy rozpierdalać po 9-0! Skorża Out!
Kolego, to jest Twoje zdanie. Moim zdaniem kopacze powinni zapierdzielać przez całe 90 minut, bo za to im do cholery płacą niemałe skąd inąd pieniądze. Cz Ty w pracy pozwalasz sobie na pełną aktywność przez np. dwie, dwie i pół godziny a potem patrzysz tylko jak przechytrzyć szefa i się do fajrantu poopierd***ć ?
Jeśli tak, to "gratuluję". Ja niestety muszę w pracy zasuwać i być skoncentrowany przez całe osiem godzin a biorę w cholerę jasną mniej kasy niż kopacze !
Odpowiedz cytując